• HERBATA

vertea-logo.png
Veertea Premium to luksusowa herbata stworzona specjalnie dla segmentu HoReCa z myślą o wyjątkowych gustach jego klientów oraz my chcemy dać Państu również możliwość zakupu jej do swojego domu. Oferujemy szeroki wybór smaków skomponowanych w wyjątkowe zestawy herbat w saszetkach. Pojedynczo pakowane, piękne koperty oraz ekskluzywne mieszanki herbat sypanych to doskonały wybór do hotelu, restauracji, kawiarni, biura czy domu. W kompleksowej ofercie mamy dla Państwa także szeroki wybór akcesoriów, zestawy powitalne do pokoi oraz wszelkie dodatki ? kawę, cukier i inne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji w kategori "HERBATY" lub poprzez kontakt z nami.

e.smakiswiata@gmail.com

zestaw-herbat-veertea-drewniana-biala-otwarta-skrzynka-180-kopert-saszetek.jpg
veertea-amazing-forest-fruits-herbata-owoce-lesne-w-saszetkach-kopertkach-100-torebek-1-.jpglogo-gold.png

Pallavi to luksusowa herbata stworzona specjalnie dla najlepszych restauracji, jako odpowiedź na wyszukane gusta ich klientów.

Wielką miłość do herbaty, tego co piękne i wyjątkowe, połączyliśmy z pasją tworzenia wyjątkowych kompozycji, elegancją podania oraz rytuału zaparzania – tak powstał napój doceniany przez koneserów i miłośników herbaty.

Wyselekcjonowane liście herbaty zamknięte zostały w wygodnym filtrze zapewniającym powtarzalność oraz idealną porcję naparu. Jest to idealna porcja na dzbanek , aby chwile spędzone przy herbacie trwały dłużej.

Dzięki pięknej oprawie nasza herbata cieszy nie tylko podniebienie, ale także pozwala spełnić oczekiwania tych, którzy doceniają piękno.

Przeznaczona jest dla restauracji i miejsc, gdzie najważniejsza jest jakość, smak i zadowolenie gości.

Pallavi_fruit-infusion.jpg
pallavi-ekskluzywny-zestaw-herbat-do-restauracji.jpg